powrót do góry

Kontakt: lp.surtet@kezsybz

Być Tetrusem

Kontakt

lp.surtet@kezsybz
Projektowanie stron www
Tanie strony internetowe
Pozycjonowanie stron w Google
Budowa stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

budowa stron

Jeśli prowadzisz własną firmę i nie masz jeszcze witryny WWW, lub Twoja witryna wykonana jest w przestarzałej technologii, to dobrze trafiłeś, bo tutaj oferuję profesjonalne wykonanie strony internetowej w atrakcyjnej cenie. Wystarczy, że prześlesz materiały (głównie tekst jaki chcesz mieć na stronie) i po kilkunastu dniach będziesz cieszył się gotową, własną stroną WWW. Korzyści wynikające z posiadania dobrej technicznie strony internetowej są niewymierne. Wykonane przeze mnie serwisy są schludne i estetyczne, spełniają najnowsze standardy techniczne, są dostosowane do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych (tabletach i smarfonach), podnoszą prestiż firmy, są symbolem powagi i stabilności na rynku.

Za ustaloną kwotę otrzymujesz adres WWW ( np. www.twojafirma.pl), zaprojektowaną witrynę internetową, serwer i opiekę nad stroną na rok czasu. Moja propozycja jest doskonałym rozwiązaniem dla firm jak i osób prywatnych, które cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz obsługę za minimalną cenę. Nie wykonuję skomplikowanych, wysokonakładowych projektów - moim celem jest tworzenie stron, które jako profesjonalne wizytówki Państwa działalności przybliżą obrazowo ofertę produktową, pozwolą zlokalizować Państwa firmę, a co najważniejsze umożliwią szybki kontakt z rynkiem potencjalnych klientów poprzez Internet, który był, jest i będzie najtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy.

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta, to skontakuj się na email: zbyszek@tetrus.pl. Dla organizacji pożytku publicznego przewidywane są specjalne upusty cenowe.